Kontakt

For at BarentsWatch-bloggen skal bli så nyttig som mulig, trenger vi konstruktiv respons fra dere som besøker den. Alle innspill vil bli lest og vurdert og alle mottas med takk.

Hvis du savner spesifikk info, ønsker en viss type tjeneste eller vil korrigere noe send e-post til:

post@barentswatch.no


Geir Schulstad, daglig leder
959 22 129, geir.schulstad@barentswatch.no

Bianca Maria Johansen, kommunikasjonsansvarlig
958 65 979, bianca.maria.johansen@barentswatch.no

Anders Røeggen, kommunikasjonsrådgiver

982 14 900, anders.roeggen@barentswatch.no

Per-Arne Hoel, prosjektkoordinator
470 64 570, per-arne.hoel@barentswatch.no

Nadia Thraning, juridisk rådgiver
918 20 251, nadia.thraning@barentswatch.no

Anders Mathisen, IT arkitekt
913 52 758, anders.mathisen@barentswatch.no

Kjell Knudsen, webansvarlig
950 42 322, kjell.knudsen@barentswatch.no

Dagfinn Terning, prosjektleder
900 16 585, dagfinn.terning@barentswatch.no

Gjermund Hartviksen, prosjektleder
913 24 368, gjermund.hartviksen@barentswatch.no

Eivind Rinde, prosjektleder
906 96 094, eivind.rinde@barentswatch.no

Alf M. Sollund, prosjektleder
918 89 676, alf.sollund@barentswatch.no

Nan-Hege Leonhardsen, rådgiver (i permisjon)
980 24 990, nan-hege.leonhardsen@barentswatch.no